مای سابتایتل | دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Mechanism

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Mechanism 2018 – O Mecanismo 2018

هماهنگ با نسخه: WEBRIP

قالب زیرنویس:  SRT

اطلاعات بیشتر: اطلاعات بیشتر

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Mechanism

خلاصه داستان: مکانیزم» درامی سیاسی و نفسگیر است که خوزه پادهیلا خالق و کارگردان آن است. فیلمساز سرشناس برزیلی که در سینما بییشتر با فیلم اکشن و پلیسی «Elite Squad» معروف است و در تلویزیون هم با سریال «نارکو»! سریال «مکانیزم» مخلوطی از دو اثر معروف او در سینما و تلویزیون است.

هم مثل «نارکو» شخصیت پردازی های قدرتمند و صحنه های نفس گیر جذاب دارد و هم مثل «Elite Squad» به یکی از دردهای مزمن برزیل می پردازد: فساد سیستماتیک. منتها با یک تفاوت اساسی، در «Elite Squad» نقطه تمرکز پادهیلا فساد نیروهای نظامی و در راس آن ها پلیس است ولی در «مکانیزم» ماجرا مربوط به فسادهای مالی کلان سیاستمداران است.

پادهیلا برای روایت بخشی از فساد فراگیر در برزیل که امری تثبیت شده در اکثر طبقه های اجتماعی این کشور است به سراغ پرونده ای رفته که چهار سال پیش تا چند هفته تیتر یک اکثر خبرگزاری های جهان بود. پرونده ای به نام « Operation Car Wash » که باعث شد به شکل رسمی پای سرشناس ترین چهره های سیاسی و اقتصادی برزیل از جمله روسای جمهور این کشور و بزرگترین شرکت های نفتی برزیل و وکلا و قضات به ماجرای یکی از بزرگترین پولشویی های تاریخ این کشور باز شود.

دانلود زیرنویس فارسی فصل اول سریال The Mechanism

دانلود فصل اول با لینک مستقیم

راهنمای سایت
در صورت بروز مشکل هنگام دانلود به راهنمای دانلود مراجعه کنید
از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد .
جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
موارد مرتبط
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید